O nas

KamSol - dystrybutor tabletek solnych Soda Polska Ciech S.A.

Firma Kamsol specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości soli:

  • soli tabletkowanej (soli pastylkowanej, tabletek solnych),  tzw. soli do zmiękczaczy wody, wykorzystywanych w procesie uzdatniania wody
  • soli do przemysłu spożywczego – między innymi warzonej spożywczej, soli spożywczej jodowanej oraz  peklosoli (azotynowej soli peklującej) produkowanej z soli Soda Polska Ciech S.A., jak i z soli z Kopalni Soli w Wieliczce.
  • soli kosmetycznych Kinga i oraz  tzw. soli leczniczych, jak np. sól Regis

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do dystrybucji i sprzedaży soli ( tabletkowanej, kosmetycznej i spożywczej ) w Krakowie i okolicach. Współpracujemy z Kontrahentami na terenie całej Europy, którzy doceniają najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę produktów oraz wysoki standard obsługi. Dysponujemy nowoczesnymi magazynami wysokiego składowania, własnym transportem (3.5t – 24 t) oraz wieloletnim doświadczeniem logistycznym Posiadamy niezbędne zaświadczenia, atesty i certyfikaty gwarantujące, że nasze produkty są zgodne z normami europejskimi i obowiązującymi przepisami Naszym wyłącznym Dostawcą soli tabletkowanej i peklosoli jest potentat w produkcji soli w Polsce, firma Soda Polska Ciech S.A. z siedzibą w Janikowie.
Najwyższa jakość oferowanych przez naszą firmę produktów jest powszechnie doceniana w całej Europie i na świecie. Naszymi Klientami są między innymi hurtownie chemiczne, szpitale, hotele, firmy specjalizujące się w uzdatnianiu wody, myjnie samochodowe, a także zakłady przetwórstwa mięsnego oraz  inni producenci żywności.
Ofertę naszą kierujemy zarówno do dużych podmiotów gospodarczych, hurtowni,  jak i Klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również testery twardości wody, filtry do wody i inne akcesoria

 Właścicielem domen: solwielicka.pl oraz solwieliczka.pl jest firma Kamsol

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i sklepu internetowego www.kamsol.pl
Dane kontaktowe
Śledziejowice 208 k.Wieliczki
32-020 Wieliczka
tel.  +48 12 345 02 99
fax. +48 12 345 03 99

1 komentarz do “O nas

  1. Jestem stałym klientem Kamsolu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Fachowa obsług i zawsze dostępna na miejscu sól z Ciechu, którą stosuję w swojej stacji uzdatniania wody. Polecam i pozdrawiam firmę Kamsol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.